עגלת בוגבו קמיליון

בינתיים, אם אתם שוקלים לקנות את עגלת בוגבו קמיליון לקראת הלידה הקרבה דעו שבחודש הקרוב אמור להגיע דגם חדש של בוגבו קמיליון לארץ לכן מומלץ לחכות להגעתו. עם זאת, להלן נתונים רלוונטיים לדגם הבוגבו קמיליון הקיים כרגע בארץ:

משקל: משקל הטיולון2 ק"ג, משקל האמבטיה: 2 ק"ג

משקל השלדה: 7 ק"ג.

גובה: מטר ועשרה.

רוחב הגלגלים: 60 ס"מ. רוחב הטיולון והאמבטיה:34 ס"מ.

נוחות קיפולצריך שתי ידיים לטובת הקיפול, אבל הקיפול בהחלט נוח. הטיולון והאמבטיה מתפרקים מהשלדה וניתן להכניס אותם בנפרד לבגאז'.

איזה גודל בגאז' צריך בשביל בוגאבו קמיליון? כל גודל בגאז' יתאים. (גם בשלב האמבטיה אפשר להוציא סרגלים ולקפל את האמבטיה), כמובן שיהיה יותר נוח אם הבגאז' לא יהיה קטן ולא יהיה צורך לפרק חלקים מהאמבטיה כדי להכניס לאוטו את העגלה אבל בהחלט אפשרי גם עם בגאז' קטן יחסית.

קלות הטיול עם בוגבו קמיליון: בוגבו קמיליון עושה עבודה יפה, גם במדרכות הקשות והעקומות של מרכז תל אביב, היא די נוחה לטיולים ועוברת משטחים לא פשוטים יחסית ללא מאמץ.

יציבות: העגלה יציבה באופן מספק בהחלט. תלינו עליה תיק במשקל מכובד, שכלל חיתולים, מגבונים, בגדים להחלפה, תחליפי חלב ובקבוקים עם מים רתוחים וכל מה שתינוק צריך, נסענו איתה עם תינוק בפנים ובלי תינוק בפנים והעגלה שומרת על יציבותה.

סל קניות: מעט בעייתי. בשלב האמבטיה הגישה אליו מוגבלת מאוד ולא ניתן להכניס לסל דברים מסוימים. לאחר מכן, בשלב הטיולון הסל נגיש ובגודל מספק בהחלט. נפח הסל: 24 ליטר.

פרקטיות: פרקטית מאוד. לא רחבה מדי, אך גם לא צרה מדי. בדיוק בגודל המתאים. ניתן לעבור איתה בקלות במסעדות, במעליות בגודל סטנדרטי וכו'.

עיצוב: יפה ומעוצבת מאוד. בפרמטר הזה בוגבו קמיליון היא בין העגלות היפות והמעוצבות אשר נמכרות בארץ.

באיזה צבעים מגיעה העגלה? שלל רב של צבעים.

איזה סלקלים מתאימים לעגלת בוגבו קמיליון?  גרקו, פג פרגו, מקסי קוזי, ביסייף, סייבקס.

ניתנת לכיבוס? כן. ניתן לכבס את כל בדי העגלה במכונת כביסה, 30 מעלות ללא סחיטה.

מחיר: באיזור ה- 4,950 ש"ח. (יש גם מהדורות מוגבלות ומיוחדות שעולות מעט יותר מ- 5,000).

איפה קונים? באולם התצוגה הראשי של בוגבו ישראל ברמת השרון ובחנויות המורשות (הרשימה המלאה נמצאת באתר של בוגבו ישראל).

Share This Post
Have your say!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.