דימום השתרשות });

דימום השתרשות – כיצד מבדילים בינו לבין המחזור?

0

דימום השרשה

בחודשים בהם מנסים להכנס להריון המתח גדול. במידה ואת מנסה להכנס להריון בתקופה זו את ודאי מעוניינת לקבל כל אינדיקציה לגבי מהם הסיכויים שאכן נכנסת להריון החודש.

את ודאי מחפשת סימנים להריון, בודקת בפורומים, מתייעצת וכו', אחד הסימנים יכול להיות דימום השתרשות המעיד על השתרשותו של העובר ברחם אבל גם הוא, כמו סימנים להריון  אחרים יכול לבלבל אותנו ולגרום לנו לחשוב שהסימן קשור בכלל לקבלת המחזור החודשי.

אז מהו דימום השתרשות ואיך מבדילים בינו לבין המחזור החודשי? אם אתם מעוניינים לקרוא מה משפיע על סיכויי הכניסה להריון קראו את הפוסט הזה

אם את חושבת שאת בהריון – כנסי אל מחשבון ההריון

מה זה בעצם דימום השתרשות?

דימום השתרשות הוא דימום שיגיע לרוב כמספר ימים לאחר ההשתרשות של העובר ברחם האישה, לרוב במהלך שבוע 3  להריון (שבועות ההריון מתחילים להספר החל מהשבוע הראשון שלאחר המחזור האחרון).

איך מבחינים בדימום השתרשות? במה הוא שונה מהמחזור החודשי?

דימום השתרשות מתחיל לרוב כהפרשה חומה, לעיתים קצת דמית, בניגוד למחזור חודשי שהוא דמי ואדום.

הבדל נוסף בין דימום השתרשות לבין המחזור החודשי הוא שדימום המבשר על השתרשות יבוא וייעלם כלעומת שבא, לרוב לאחר כמה שעות או יום יומיים. לעומתו, מחזור חודשי מגיע, ונשאר לכמה ימים לפחות.

ייתכנו דימומי השתרשות שהם גם דמיים, ונראים כמו התחלתו של מחזור, אבל במידה והדימום יחלוף תוך יום או יומיים ככל הנראה מדובר על ההשתרשות ולא על מחזור חודשי.

במידה ואת חושבת שהבחנת בדימום השתרשות אל תסמכי רק על כך ותסיקי שאולי מדובר בהריון – מומלץ לבצע מס' ימים לאחר ההבחנה בדימום ההשתרשות בדיקת הריון ביתית או בדיקת דם לגילוי הריון.

 

במידה ואתם רוצים לדעת איך להגדיל את הסיכוי להכנס להריון קראו את הפוסט הזה

במידה ואתם רוצים לקרוא מידע כללי על הקפאת ביציות מאת ד"ר גיא גוטמן קראו את הפוסט הזה

המידע המופיע במאמר מובא לצורך מידע כללי בלבד. המידע מהווה את עמדתו של כותבו ואינו מהווה חוות דעת מקצועית או רפואית. אין המאמר מהווה תחליף לבדיקה רפואית פרטנית או לדעתו של איש מקצוע. האתר או כותב המאמר לא יהיו אחראים לכל תוצאה הנובעת מכך שמי מקוראי המאמר ביצע את המוצע בו, בין אם התייעץ או שלא התייעץ כראוי עם בעל מקצוע בעניינו האישי.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.