דימום השתרשות – כיצד מבדילים בינו לבין המחזור?

סימני הריון

דימום השתרשות – סימן ראשון להריון

דימום השרשה או כפי שאנשים מסוימים קוראים לו דימום השתרשות, הוא איזשהו סימן שבעצם נקלט הריון. לרוב, גם תרגישי בסימני הריון בשלב זה.

בחודשים בהם מנסים להכנס להריון המתח גדול. במידה ואת מנסה להכנס להריון בתקופה זו את ודאי מעוניינת לקבל כל אינדיקציה לגבי מהם הסיכויים שאכן נכנסת להריון החודש. את ודאי מחפשת סימנים להריון, בודקת בפורומים, מתייעצת וכו', אחד הסימנים יכול להיות דימום השתרשות המעיד על השתרשותו של העובר ברחם אבל גם הוא, כמו סימנים להריון  אחרים יכול לבלבל אותנו ולגרום לנו לחשוב שהסימן קשור בכלל לקבלת המחזור החודשי.

דימום השתרשות

אז מהו דימום השתרשות ואיך מבדילים בינו לבין המחזור החודשי? אם אתם מעוניינים לקרוא מה משפיע על סיכויי הכניסה להריון קראו את הפוסט הזה. אם את חושבת שאת בהריון – כנסי אל מחשבון ההריון

מה זה בעצם דימום השתרשות?

דימום השרשה הוא דימום שיגיע לרוב כמספר ימים לאחר ההשתרשות של העובר ברחם האישה, לרוב במהלך שבוע 3  להריון (שבועות ההריון מתחילים להספר החל מהשבוע הראשון שלאחר המחזור האחרון).

דימום השתרשות

איך מבחינים בדימום השתרשות? במה הוא שונה מהמחזור החודשי?

דימום השתרשות מתחיל לרוב כהפרשה חומה, לעיתים קצת דמית. זאת, בניגוד למחזור חודשי שהוא דמי ואדום.הבדל נוסף בין דימום ההשרשה לבין המחזור החודשי הוא שדימום המבשר על השתרשות יבוא וייעלם כלעומת שבא. הוא ייעלם לרוב לאחר כמה שעות או יום יומיים. לעומתו, מחזור חודשי מגיע, ונשאר לכמה ימים לפחות. אישה שרגילה לקבל מחזור תדע מייד להבחין בהבדלים ביניהם.

דימום השרשה

ייתכנו דימומי השתרשות שהם גם דמיים, ונראים כמו התחלתו של מחזור, אבל במידה והדימום יחלוף תוך יום או יומיים ככל הנראה מדובר על ההשתרשות ולא על מחזור חודשי. במידה ואת חושבת שהבחנת בדימום השתרשות אל תסמכי רק על כך ותסיקי שאולי מדובר בהריון – מומלץ לבצע מס' ימים לאחר ההבחנה בדימום ההשתרשות בדיקת הריון ביתית או בדיקת דם לגילוי הריון.

במידה ואתם רוצים לדעת איך להגדיל את הסיכוי להכנס להריון קראו את הפוסט הזה

במידה ואתם רוצים לקרוא מידע כללי על הקפאת ביציות מאת ד"ר גיא גוטמן קראו את הפוסט הזה

Share This Post
Have your say!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

מעבר לסרגל הכלים