בייבי ג'וגר סיטי מיני GT

עגלת סיטי מיני GT נמכרת כבר זה זמן מה ברחבי הארץ. נסענו לכפר בני ציון למשרדי היבואן הרשמי של בייבי ג'וגר בישראל והתרשמנו מהעגלה.

מיהו היבואן הרשמי של עגלות בייבי ג'וגר בארץ?

היבואן המורשה היחידי בארץ של בייבי ג'וגר הוא חברת היי סטנדרט בע"מ. הבעלים של החברה הוא אלון חן. יש לו חמישה ילדים ולפי מה שהוא מספר הילדים שלו הם הנסיינים הראשיים של דגמי העגלות לפני שהוא מחליט אם לייבא אותן לארץ. חברת היי סטנדרט מייבאת לארץ באופן בלעדי גם את מוצרי COBI (מוצרים שמהווים הכלאה בין פליימוביל ולגו), צעצועים של חברת BRIO (חדשים ויתחילו להמכר בקרוב בחנויות בוטיק לתינוקות) וצעצועים
אמבטיה

יש ומצוינת. בכל דגמי בייבי ג'וגר המיובאים לארץ קיימת אופציה לאמבטיה. רוחב האמבטיה – 34 ס"מ. אורך האמבטיה: 75 ס"מ. גודל האמבטיה בהחלט טוב. בנוסף, המזרן שמגיע עם האמבטיה עבה יחסית לעגלות אחרות שראינו ובהחלט מרופד. מגיעה עם האמבטיה גם כילה נגד יתושים/נגד שמש, אפשר להשתמש גם וגם. פרקטי.

טיולון סיטי מיני GT

יש. ניתן לקנות את כל דגמי בייבי ג'וגר גם ללא אמבטיה. הטיולון מתכוונן לשלושה מצבים, שכיבה, חצי ישיבה וישיבה מלאה. ניתן לקפל את העגלה יחד עם הטיולון. הטיולון הוא בעצם בד שמוצמד לשילדת העגלה בעזרת תיקתקים. אורך ורוחב הטיולון זהים לאלו של הסיטי מיני הרגילה.

משקל סיטי מיני GT

בסביבות ה – 10 ק"ג. היבואן מסר לנו שהיא שוקלת מעט יותר מהסיטי מיני הרגילה (ששוקלת 9.5 קילו) – שילדה 6 ק"ג, אמבטיה 3.25 ק"ג והבד של הטיולון שמתלבש על העגלה – 1 ק"ג.

גובה מקסימלי של הידית

אין. גובה הידית אינו מתכוונן, אבל מה שכן הידית מתקפלת כלפי מטה וכלפי מעלה.

במה עגלת סיטי מיני GT שונה מעגלות סיטי מיני אחרות של בייבי ג'וגר?

1. גלגלים – הגלגלים בדגם ה – GT הם גלגלים מוקצפים (אויר כלוא בגלגלים) ולא גלגלי גומי כמו בסיטי מיני הרגילות. בנוסף, הגלגלים בדגם ה – GT רחבים יותר.

2. ידית העגלה –  הידית ב – GT מתכווננת פנימה והחוצה, בניגוד לאחרות בהן אין יכולת לכוונן את הידית.

3. הגימור – ב – GT גימור האלומיניום איכותי יותר.

4. הריפוד – בסיטי מיני GT הריפוד מעט עבה יותר מאשר בעגלות סיטי מיני אחרות.

5.מעצור העגלה – בעגלת סיטי מיני GT המעצור הוא בידית העגלה לעומת הסיטי מיני האחרות בהן המעצור הוא ברגל.

של חברת BABY MOOV. היבואן והשירות של העגלות נמצאים בבני ציון, לשם הגענו על מנת להתרשם מהסיטי מיני GT.

נוחות קיפול:

הקיפול של עגלת סיטי מיני GT נוח (אותו הקיפול כמו בעגלות סיטי מיני אחרות של בייבי ג'וגר) אך עם זאת מעלה תהיות. חברת בייבי ג'וגר רשמה פטנט על הקיפול של העגלות, מה שנקרא אצלם QUICK FOLD. במושב התינוק יש ידית/רצועת נשיאה, שכאשר מושכים אותה קדימה העגלה מתקפלת ביד אחת. יש גם רצועות בצידי העגלה שאותן ניתן להצמיד לעגלה והן מהוות אמצעי בטיחות נוסף מפני קיפול העגלה. בפועל, לפי הנתונים שמסר לנו היבואן אין סיכוי לקיפול העגלה ע"י התינוק בזמן הנסיעה, מכיוון שידית הנשיאה של הקיפול טמונה במקום בו יושב התינוק וגם שאין אפשרות פיזית לקפל את העגלה כל עוד התינוק ישוב על העגלה גם אם התינוק איכשהו יגיע לידית הזו. לא בדקנו זאת עם תינוק, אבל בהחלט זה העלה בראשנו מחשבות לכאן ולכאן.

יציבות

ניתן לומר שהעגלה יציבה בצורה מספקת. לא הכי יציבה שראינו אבל בהחלט יציבה.

פרקטיות

כן. עגלת GT פרקטית. עניין המעצור ביד מאוד נוח ומקל על התפעול. לא צריך לתת מכה בתחתית העגלה על מנת לשחרר את העגלה (וכך גם התינוק לא מקבל "זפטה" בפתיחת העגלה או שהוא לא יתעורר משינה במידה והוא ישן). בנוסף, אחד ההיילייטים של העגלה הוא הגגון התלת שלבי שלה (זה אותו גגון בכל הדגמים של בייבי ג'וגר) (היבואן סיפר לנו שזו המצאה ישראלית, שבשנת 2007 הוא פנה לבייבי ג'וגר העולמית ואמר שהגגון הדו שלבי לא מספיק טוב לקיץ הישראלי והם יצרו את הגגון התלת שלבי). הגגון מכסה שטח נרחב מגוף התינוק ובקיץ של ישראל זה באמת משמעותי. התינוק מקבל הגנה טובה מהשמש. בנוסף, בחלקו האחורי של הטיולון יש פתחי אוורור וכך התינוק מאוורר בתוך הטיולון. בנוסף, יש גם שני "חלונות הצצה" שניתן לפתוח ולראות את הילד שיושב בתוך העגלה. כמו כן, מושב הטיולון מספק חויה יחסית נוחה, הוא לא קטן מדי ולא גדול מדי. כל בדי העגלה מתכבסים.

סל קניות

טוב מאוד. קל לגשת אליו והוא בגודל מספק בהחלט.

עיצוב

עגלת בייבי ג'וגר מעוצבת בסדר. היא לא העגלה הכי מעוצבת שתמצאו בשוק, הדגש בה הוא יותר על הפרקטיות ופחות על העיצוב והאופנתיות.

צבעים בהם תגיע הסיטי מיני GT

ירוק, במבוק, שחור, אדום. צבעי העגלה הם שילוב של גווני אפור שולטים ומעט צבע בגגון ובמושב. השילדה עצמה היא באפור גראפיט.

איזה סלקלים מתלבשים על העגלה?

לכל דגמי הסיטי מיני, ביניהם גם הסיטי מיני GT מתאימים הסלקלים הבאים ללא קניית מתאמים במיוחד: מקסי קוזי, דגם קבריו, סייבקס דגם ATON, בי סייף כל הדגמים. במידה וקונים מתאמים מתאימים גם הסלקלים הבאים: כל דגמי פג פרגו, אוונפלו, גרקו וברייטקס. הסלקלים ניתנים להלבשה על העגלה בשלב הטיולון, אין צורך להסיר את הטיולון, מלבישים את הסלקלים גם כאשר בד הטיולון מורכב על העגלה.

ניתנת לכיבוס?

כן. כל חלקי העגלה ניתנים לכיבוס. כביסה רגילה ללא סחיטה.

חסרונות עיקריים בעגלה:

ידית העגלה שלא מתכווננת לגובה. חסרון שקיים גם בכל עגלות הסיטי מיני האחרות. גם אם אתם ממש גבוהים או ממש נמוכים אין לכם אפשרות לשחק עם גובה הידית.

יתרונות עיקריים:

היתרונות של כל עגלות בייבי ג'וגר – גגון תלת שלבי נהדר, תפעול נוח. סל קניות פרקטי – גדול ונגיש. בנוסף, השירות.  השירות הניתן בבייבי ג'וגר מעניין מאוד. לטענת היבואן אין תיקונים בתשלום אצלו. מה הכוונה? הוא נותן אחריות על העגלות לכל החיים. (בייבי ג'וגר העולמית נותנת אחריות לכל החיים רק על השילדה, היי סטנדרט נותנים בישראל אחריות לכל החיים לא רק על השילדה אלא על כל העגלה. כששאלנו את היבואן מה קורה במידה והיה שימוש בלתי סביר בעגלה הוא ציין שהוא לא יגבה תשלום עבור התיקון, אלא יתקן במידת האפשר (לדוגמא שאלנו מה קורה כאשר יש קרע חזק בעגלה, קרע שנעשה במסגרת שימוש מאוד לא סביר, אז היבואן ציין בפנינו שהוא לא יחליף את הריפוד אבל כן יתפור במידה שהעגלה תיראה טוב, ללא תשלום). בנוסף, לדברי היבואן ישנו שירות טלפוני של 24שעות. גם בשעה 02:00 לפנות בוקר יענה לכם נציג שייקח את פנייתכם ועד כ – 24  שעות לאחר מכן יחזרו אליכם. היבואן גם ציין בפנינו שבמידה ויש בעיה עם חלק כלשהו בעגלה – עם אחד הגלגלים או חלקי גומי בעגלה החלק נשלח עם שליח עד הבית ובמידה ויש צורך נשלח גם איש טכני עד הבית. אין צורך בהגעה למרכז השירות.

מה לגבי טיפולים ואחריות? האם בכל מקום שקונים בארץ מקבלים אחריות על העגלה? ואם קונים בחו"ל?

פה חובה לעשות סדר בבלאגן. כיום בארץ ישנו יבואן מורשה אחד עבור עגלות בייבי ג'וגר, ויבואנים מקבילים נוספים. היבואנים המקבילים הם אינם יבואנים מורשים, אין ביכולתם לספק חלקי חילוף לעגלה וגם לא טיפולים עבור העגלה (כלומר, אחריות). במידה ואתם מעוניינים לקנות עגלה של בייבי ג'וגר חובה עליכם לשים לב לדברים הבאים כאשר אתם קונים את העגלה על מנת לוודא שזוהי עגלה שהגיעה דרך היבואן המורשה בארץ:

1. חפשו את הכוכב – בעגלות שמיובאות ע"י היבואן הרשמי והמורשה יהיה כוכב על אריזת הקרטון של העגלה.

2. היי סטנדרט בע"מ – בעגלות מורשות תופיע מדבקה של היבואן המורשה: היי סטנדרט בע"מ.

3. תוית אזהרה – בעגלות מורשות תופיע תוית אזהרה על גבי העגלה בעברית.

במידה ואתם לא מוצאים את הסימנים הללו סימן שמדובר בעגלה שלא הובאה לארץ במסגרת עבודה מול בייבי ג'וגר העולמית ולא יינתן לה טיפול ואחריות במידה ותהיה בעיה כלשהי. היי סטנדרט שהם היבואנים המורשים בארץ והיחידים שבידיהם חלקי חילוף ויכולת לספק שירות עבור עגלות בייבי ג'וגר לא יספקו שירות וטיפולים לעגלות שלא הם הביאו לארץ. קחו זאת בחשבון מראש.

כמה עולה?

תלוי איפה קונים.

איפה קונים?

באתר של בייבי ג'וגר ישראל ניתן לראות את רשימת החנויות המורשות למכור את דגמי בייבי ג'וגר.

שורה תחתונה

עגלת בייבי ג'וגר סיטי מיני GT בהחלט משפרת את החויה מהדגמים הקודמים של סיטי מיני רגילות. המעצור ביד בהחלט משדרג, הריפודים העבים יותר משפרים את החויה וגם הגלגלים העבים יותר. העגלה עצמה פרקטית מאוד, וכוללת את כל הטוב שהיה גם בעגלות סיטי מיני הקודמות: חורי האוורור בטיולון מאחור מצאו חן בעינינו מאוד, כנ"ל גם הגגון התלת שלבי שמהווה כיסוי נהדר מפני קרני השמש של הקיץ בישראל. גודל האמבטיה מספק בהחלט ודומה לעגלות אחרות וסה"כ העגלה שימושית מאוד וה – VALUE FOR MONEY מצוין בעגלות בייבי ג'וגר בכלל ובסיטי מיני GT גם כן.

טלפון של מרכז השירות של בייבי ג'וגר בישראל – 09-7443130

Share This Post
Have your say!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.