עגלת מוצי 4RIDER

מוצי 4RIDER נחשבת לעגלה ותיקה של מוצי בארץ. היא נמכרת כבר מזה מס' שנים. היא נחשבת לדגם הפחות קומפקטי של חברת מוצי. עם זאת, יש אנשים שמתים עליה. להלן הפרטים לגביה:

אמבטיה

יש, וניתן גם להשכיר אמבטיה במקום לרכוש אחת. עלות ההשכרה: 122 ש"ח לחודש, תקופת המינימום של ההשכרה הנה לשלושה חודשים ואין מקסימום של תקופה. זה בא להתחשב בהורים שלא רוצים להוציא 1,000 ש"ח (עלות האמבטיה ברכישה) לטובת 3-5 חודשים בהם התינוק שוכב באמבטיה. גם במידה וקונים אמבטיה ניתן לאחסן אותה בקלות לאחר תום השימוש – יש בתוכה ברזלים שנשלפים ואז האמבטיה "משתטחת" וניתן לאחסנה בקלות.

טיולון

יש. מיועד לשאת עד 20 ק"ג. זוית השכיבה בטיולון מגיעה ל – 165 מעלות (במוצי EVO לדוגמא זוית השכיבה בטיולון מגיעה ל – 178 מעלות, כמעט שכיבה מלאה). יש בטיולון מס' מצבים לגב, וגם יש אופציה לתמיכה בגב כאשר התינוק עדיין לא יושב עצמאית. טיולון די פרקטי. שוקל באיזור ה – 2 ק"ג.

משקל

כאשר הטיולון מורכב על העגלה היא שוקלת כ – 11 ק"ג. כאשר מורכבת האמבטיה העגלה שוקלת כ – 12 ק"ג. בהחלט לא משקל נמוך. עגלות אחרות של מוצי שוקלות מעט פחות – לדוגמא מוצי אוו (EVO), מוצי IGO או מוצי אקסו (EXO)

גודל

עגלת מוצי פור ריידר יחסית רחבה, כ – 63 ס"מ. ייתכן שזה חסרון מסוים, בעיקר לאנשים שגרים בבניינים עם מעלית צרה. קחו זאת בחשבון. ייתכן גם שהיא לא תכנס לחדרים מסוימים בבית. גובה הידיות שלה מגיע במצב המקסימלי ל – 1.2 מטר שזה מכובד. זה מאד נוח לאנשים גבוהים, וגם זה מאוד עוזר כשרוצים לעבור משטחים קשים, הגובה נותן קונטרה טובה ועוזר להחליק את העגלה בקלות. העגלה מתאימה גם לאנשים גבוהים וגם לנמוכים, מכיוון שלידית יש הרבה מצבי התכווננות.

איזה בגאז' צריך בשביל מוצי 4RIDER?

בגאז' בינוני או גדול בלבד. מוצי לא תיכנס בבגאז' קטן ממש. אם אתם שוקלים לקנות את עגלת מוצי פור ריידר בדקו ראשית אם היא נכנסת לכם בתא המטען.

נוחות קיפול

הקיפול פשוט. דוחפים את הידית המרכזית של העגלה פנימה ומורידים את העגלה למטה. תרגול של פעם-  פעמיים ואין בעיה לשלוט בקיפול. ניתן לקפל את העגלה ללא פירוק הטיולון. בשלב האמבטיה – צריך להוציא את האמבטיה ואז לקפל את העגלה. גם הטיולון וגם האמבטיה נשלפים מהשלדה בלחיצה על שני לחצנים, כל אחד מצד אחר של העגלה.

קלות הטיול עם מוצי

מאוד קל. המוצי 4RIDER עוברת כל משטח, גם קשים מאוד בקלות וללא קושי. משטחי חצץ, בטון ומדרכות שבורות בתל אביב. זאת בזכות הגלגלים הגדולים שישנם גם מקדימה וגם מאחורה.

יציבות

אחת העגלות הכי יציבות שאנו מכירים. ניתן לתלות עליה משקל רב מאוד, ללא שתאבד את שיווי המשקל. אמא שיש לה את ה -4RIDER סיפרה לנו שכאשר התינוקת שלה הייתה בת 3 חודשים, היא יצאה איתה לפארק הירקון, הניחה לרגע את העגלה בצד, והחזיקה את התינוקת בידיים ושכחה להפעיל את המעצור של העגלה. היא הסתובבה והראתה לרגע לתינוקת משהו בפארק, לאחר 3 דקות הסתובבה וראתה את העגלה אי שם מרחק של כ- 60 מטרים ממנה, כאשר התיק של העגלה שהכיל לא מעט פריטים נמצא עליה, וגם שקית קניות, והעגלה התדרדרה במישור בפארק ונותרה על תילה כ- 60 מטרים ממנה. זה נתון מדהים שמראה את יציבותה של העגלה.

סל קניות

קיים. מאוד נוח ובגודל סביר. בתוספת של 272 שקלים ניתן לרכוש ממוצי סל קניות גדול יותר לעגלה. לדעתנו גם הסל שמגיע עם העגלה הוא מצוין. ניתן לשים שם שישיית מים בקלות. (לדוגמא).

פרקטיות

שנוי במחלוקת. מצד אחד עגלת מוצי 4RIDER היא פרקטית מכיוון שידית העגלה מתכווננת למס' מצבים בהתאם לגובה המשתמש. היא עגלה גדולה וחזקה, עם סל קניות נוח יחסית. עם זאת, העובדה שהיא די כבדה מסרבלת מעט את השימוש ויכולה להקשות לעיתים.

אחריות וטיפולים

האחריות שמאדרלנד מוצי בישראל נותנים היא שנתיים של אחריות על כל חלקי העגלה, פרט לידית ולריפוד. האחריות על הידית והריפוד תלויה בשאלה האם נעשה בהם שימוש סביר. בנוסף, ניתן להגיע במשך כל החיים לניקוי העגלה ולאיזון שלה – בחינם.

איזה סלקלים מתאימים לעגלת מוצי 4RIDER?

מקסי קוזי וגרקו. כל הדגמים. יש צורך ברכישת מתאמים בנפרד עבור סלקלים אלו. גם הסל קלים של מוצי מתאימים לעגלת מוצי 4RIDER ואין צורך ברכישת מתאמים עבורם.

האם עגלת מוצי פור ריידר ניתנת לכביסה?
כן. כמעט כל חלקי העגלה ניתנים לכיבוס פרט לבד העוטף את האמבטיה אותו ניתן לנקות בעזרת סקוץ' או מגבון לח. מומלץ לכבס ב – 30 מעלות, כביסה עדינה.
צבעים
מוצי 4RIDER מגיעה בשלל צבעים. ישנם כ – 15 צבעים שונים.

מחיר

4014 ש"ח. כולל הכל – שלדה, טיולון+אמבטיה. (תינתן הנחה של 5% למשלמים במזומן). על מנת להרגיש יותר בנוח יש אפשרות בשלב ראשון לרכוש רק שלדה ואמבטיה, ולהגיע לאחר הלידה (כאשר רוצים להעביר את התינוק לטיולון) ורק אז לרכוש את הטיולון, זאת בניגוד לדגמי מוצי האחרים הנמכרים בארץ (מוצי אוו, מוצי אקסו ומוצי אייגו) אותם חובה לרכוש כסט (שלדה+אמבטיה+טיולון)

הנחות מיוחדות?
כן. במידה ואתם קונים במזומן תקבלו הנחה של 3%. במידה ותרכשו עגלה וגם סלקל של מוצי תקבלו הנחה של 3% על תשלום באשראי ו – 5% על תשלום במזומן.

זמן אספקה

במאדרלנד (מוצי בישראל) מסרו לנו שזמני האספקה משתנים וצבעים מסוימים לעיתים לא נמצאים במלאי ולכן מומלץ להזמין את העגלה כ – 6-8 שבועות מראש.

איפה קונים?

בארץ ניתן לקנות רק דרך המשווק המורשה היחידי בארץ של מוצי שהיא חברת motherland והיא בעלת שלושה סניפים:
מאדרלנד – בגדי הריון ואביזרים נלווים (ניתן להזמין בסניף זה עגלות אבל אין אותן בתצוגה)
בזל 38 תל אביב
טלפון 03-5460611
שעות פתיחה: א-ה 10:00-20:00
ו' 9:30-15:00מאדרלנד – אולם תצוגה mutsy ראשי
החרוב 1 רשפון
טלפון: 09-9561264, 09-9562264
שעות פתיחה: א'-ה' 9:30-19:00 ;
ו' 9:30-14:00

מאדרלנד – אולם תצוגה mutsy סניף צפון
קיבוץ אלונים
טלפון: 04-9838088
שעות פתיחה: א'-ה' 9:30-19:00 ;
ו' 9:30-14:00

ביקורת זו נכתבה באופן אובייקטיבי לחלוטין וללא שום שיתוף פעולה עם חברת/יבואן עגלות כזה או אחר.

המידע המופיע במאמר מובא לצורך ידיעה כללית בלבד וייתכנו אי דיוקים או מידע לא מעודכן עקב שינויי מחירים של העגלות ושינוי בסל המוצרים של החברה. המידע מהווה את עמדתו של כותבו ואינו מהווה חוות דעת מקצועית. האתר או כותב המאמר לא יהיו אחראים לכל תוצאה הנובעת מפרסום תוכן זה.

Share This Post
Have your say!
00
1 Comment
  1. הנתונים לא מדויקים לגבי גודל בגאז'
    לי יש את המוצי 4 ריידר. נכנסת גם בבגאז' קטן (פיזו 206 וגם רנו קליאו B).
    חוץ מזה העגלה באמת מעולה

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.