האם שווה לקנות את סופי הג'ירפה?

סופי הג'ירפה

גם אתם שמעתם המלצות על סופי הג'ירפה? האם תינוקות באמת מתלהבים ממנה עד כדי כך? כמה היא עולה ואיפה קונים? יצאנו לבדוק.

מי היא סופי הג'ירפה, ממה היא עשויה ולמה היא משמשת?

סופי הג'ירפה היא סה"כ בובת נשכן העשויה 100 אחוז גומי. ג'ירפת צעצוע אם תרצו. היא משמשת בעיקר כנשכן לכאבי שיניים ולמשחק אצל תינוקות בגילאי כמה חודשים עד שנה.

מה המקור שלה?

המקור של סופי הג'ירפה הוא בצרפת. היא יוצרה שם לראשונה ב – 1961, ובשלב מסוים לפי דברי היצרן נמכרו בצרפת בשנה אחת יותר חתיכות של סופי הגי'רפה מאשר מס' היילודים החדשים באותה שנה במדינה.

האם סופי נמכרת היטב בעולם?

כן. סופי הג'ירפה נחשבת למוצר התינוקות הנמכר ביותר באתר אמזון. למה? לנו אישית לא ברור בכלל. בעיקר לאור העובדה שהיא בכלל לא זולה. לא בארץ ולא בעולם.

בדקנו את סופי הג'ירפה

ניסינו את סופי הג'ירפה על מס' תינוקות בגילאים שונים – החל מגילאי 3 חודשים ועד 8 חודשים. חלקם היו אדישים למוצר, חלקם התייחסו לסופי בכבוד הראוי לכל נשכן אחר שהיה להם באוסף וחלקם חיבבו אותה, לא יותר מזה. בהחלט ניתן לומר שלא נרשמו לא התלהבויות ולא תגובות חריגות כלשהן הראויות לציון.

כמה סופי הג'ירפה עולה ואיפה קונים?

בארץ ניתן להשיג את סופי הג'ירפה בחנות הישראלית המקוונת של סופי הג'ירפה בכ -89 ש"ח.תוכלו לרכוש את סופי הג'ירפה בEBAYבמחיר טוב. בנוסף, אם יש לכם כתובת מתאימה למשלוח תוכלו גם לרכוש את סופי הג'ירפה באתר אמזון. ניתן גם להשיג את סופי הג'ירפה בחנויות מאוד מסוימות בארץ – בסניפים מסוימים של רשת "מוצצים", ברשת דיאדה וכו'. עם זאת, בדיאדה לדוגמא תשלמו על המוצר כ – 120 ש"ח. בקיצור – המחירים שונים ממקום למקום, מה שכן גם המחיר הזול ביותר בארץ (89 ש"ח) יקר בעינינו עבור המוצר.

שערוריות?

בנובמבר 2011 פרסם מגזין גרמני ידיעה לפיה סופי הג'ירפה אינה עומדת בתקנים המחמירים של הגרמנים לגבי מוצרי תינוקות. התנהל מאבק, באמצעו הורדה הידיעה מהמגזין ולאחר מכן הוחזרה, ובסופו של דבר היצרן של סופי הציע להחליף את החתיכות של סופי הגי'רפה בגרמניה שנוצרו לפי תקן מסוים לחתיכות חדשות המיוצרות לפי תקנים המקובלים בגרמניה. לא ברור כיום אם היא עדיין נמכרת בגרמניה.
שורה תחתונה:

אנחנו בדקנו את סופי הג'ירפה על מס' תינוקות בגילאי כמה חודשים. אצל חלקם נרשמה התלהבות קלה, אצל חלקם לא נרשמה התלהבות בכלל, חלקם היו אדישים למוצר, חלקם התייחסו אליו כאל עוד נשכן. החליטו בעצמכם. מה שכן, המחיר  של סופי הג'ירפה לטעמנו מוגזם לגמרי.

Share This Post
Have your say!
01
3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.