קידום אתרים – האם מתאים לאמהות?

קידום אתרים אמהות

קידום אתרים זה תחום שממשיך להתקדם ולהתפתח בטירוף בשנים האחרונות. בהתחלה היו אלו חברות הקידום המסורתיות והגדולות שלקחו את כל העבודה, והיום – יש חברות קידום בינוניות, קטנות וגם כאלו שמכילות אדם אחד בלבד שעושה את כל העבודה. אם אתן שוקלות הסבה והתחלה של עיסוק בתחום קידום אתרים, או אונליין מרקטינג שחלק ממנו הנו קידום אתרים אורגני (SEO) חשוב שתדעי שקידום אתרים באינטרנט לא מתאים לכל אחד, אבל בהחלט עיסוק מדליק וכיפי. (וכן, מאוד מתאים לאמהות שרוצות לנהל לעצמן את הזמן ולעבוד מהבית), על אפיליאייט מרקטינג או שיווק שותפים כבר שמעת?

קידום אתרים – למה זה מתאים לאמהות במיוחד?

למה זה מתאים מאוד לאמהות ובפרט לנשים אחרי לידה? כי לרוב אחרי לידה יש רצון לשנות קריירה וכיוון מקצועי, בעיקר כדי לראות יותר את הילדים, ולהיות יותר בבית. קידום אתרים עונה בדיוק על הדרישה הזו, שעות העבודה והמיקום אינן משנות דבר – כי הכל מתבצע באינטרנט באונליין, כך שאפשר להיות בכל מקום וגם בכל שעה כאשר העבודה מתבצעת. אני אישית מכירה המון אמהות שעושות קידום אתרים מהבית שלהן ,בזמן שלהן, מתי שנוח להן והן מבסוטיות עד הגג, כי הן יכולות להתחיל את היום מתי שהן רוצות, כך שהן יכולות לקחת את הילד או הילדים לגן בבוקר, ואם הן רוצות גם לקחת אותן מהגן אחה"צ ולהשלים עבודה במידת הצורך בשעות הערב, אחרי שהילדים ישנים. וחוץ מזה, הן אדון לעצמן ואף אחד לא מנהל להן את הזמן בשום שלב במהלך היום.

בנוסף, גם אם אתן בוחרות להיות שכירות בתחום קידום האתרים, יש סיכוי גדול שלבוס שלכן לא יהיה אכפת שתעבדו לפחות חלק מהשבוע מהבית, כי מה שמשנה זה החיבור לאינטרנט והמשימות, ופחות איפה בדיוק נמצאים במרחב הפיזי. עבודת קידום האתרים מאוד מתאימה לאמהות מכל הבחינות, וזהו מקצוע לכל דבר, שיש בו אפשרויות התפתחות יפות ומגוונות.

לסיכום, הייתי מאוד ממליצה לכל מי שנמצאת אחרי לידה או שהיא אמא שרוצה שינוי, ולא בטוחה מה היא רוצה לעשות, ויש לה ראיה שיווקית כלשהי, ואוהבת את האינטרנט, שבהחלט תשקול להתעסק בתחום. מי שרוצה הכוונה ראשונה בתחום, מוזמנת לפנות אלי דרך טופס צור קשר, ואשמח לסייע בהסברים על העבודה, על התחום ובכלל על פתיחת עסק עצמאי מהבית.

בהצלחה.

 

Share This Post
Have your say!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.