שבוע 40 להריון

שבוע 40

שבוע 40

שבוע 40 להריון הגיע. מה קורה בשבוע זה? השבוע את סוף סוף מגיעה לתאריך הלידה המשוער שלך. מתי תלדי? הסטטיסטיקה מדברת על כך שפחות מ – 5% מהנשים יולדות בתאריך הלידה המשוער שלהן, ואילו כ – 50% יולדות במהלך השבוע שלאחר תאריך הלידה המשוער. העובר שלך כבר בהחלט מוכן ללידה, ואוטוטו תיפגשו.

שבוע 40 – איזה חודש זה?

שבוע 40 נמצא בטווח של החודש התשיעי. זהו השבוע האחרון לחודש התשיעי להריונך. לטבלת חודשי ההריון לפי שבועות

מה קורה לעובר במהלך שבוע 40 להריון?

העובר כבר מוכן ללידה. השומן שהצטבר בגופו יסייע לו לווסת את חום הגוף שלו כאשר יוולד.

מה קורה איתך במהלך שבוע 40?

ההריון כבר בשלבי סיום ונותר רק לחכות לרגע בו יתחילו צירים או ירידת מים. הכיני תיק ללידה וסיימי סידורים אחרונים בהכנת הבית לשלב בו תשובו הביתה עם התינוק/ת החדשים. השבוע תגיעי לתל"מ שלך – תאריך הלידה המשוער שכה חיכית לו. מתי תתרחש הלידה שלך את שואלת? אין לדעת, אבל הסטטיסטיקה אומרת שפחות מ – 5% נשים יולדות בתאריך הלידה המשוער עצמו, וכ – 50% מהנשים יולדות במהלך השבוע לאחר תאריך הלידה המשוער שלהן. החל משבוע 40 ברוב בתי החולים מאפשרים להגיע ולבצע מעקב הריון במיון יולדות.

מה עובר עלייך בשבוע 40? מוזמנת לשתף אותנו בתגובות לכתבה.

מה מומלץ לעשות במהלך שבוע 40 להריון?

להרגע, לנוח כמה שיותר ולאזור כוחות לתקופה שלאחר הלידה

במידה ולא תלדי עד לתאריך הלידה המשוער שלך – יש לבצע מעקב הריון צפוף יותר מאשר קודם, בהנחיית הרופא המטפל שלך כמובן.

כל הריון מתפתח בצורה אינדיבידואלית. הנאמר מעלה הנו בגדר ממוצע וייתכן כי הנאמר מעלה רלוונטי או אינו רלוונטי אלייך בשבוע ההריון הספציפי. המידע המופיע במאמר מובא לצורך מידע כללי בלבד. המידע מהווה את עמדתו של כותבו ואינו מהווה חוות דעת מקצועית או רפואית. אין המאמר מהווה תחליף לבדיקה רפואית פרטנית או לדעתו של איש מקצוע. האתר (ללדת) או כותב המאמר לא יהיו אחראים לכל תוצאה הנובעת מפרסום תוכן זה.

Share This Post
Have your say!
00
1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.