טיפים לבחירת סטודיו לצילומי הריון ומשפחה

צילומי הריון

צילומי הריוןלאחרונה נפוץ הטרנד של צילומי הריון עם הבטן ההריונית, בסטודיו מקצועי ועם התאורה והאיפור הנכונים. אם החלטתם ללכת על זה – נועה איזנשטט, צלמת הריון ומשפחה מקצועית נותנת טיפים כיצד לבחור סטודיו לצילום וגם כמה בערך זה עולה.

1. סגנון צילום

הא'-ב' של בחירת צלם הוא בחירת סגנון. לכל צלם יש את הסגנון שלו – סגנון אומנותי, רומנטי, עם יותר אביזרים או פחות. חשוב שתתחברו לסטייל ולסגנון של הצלם. במידה ואהבתם את הסגנון שלו – המשיכו לקריטריונים הבאים.

2. חבילות צילום

כל הצלמים העוסקים בצילומי הריון מציעים כיום מגוון גדול (אולי גדול מדי) של חבילות שונות. צלמים מסוימים מציעים מס' גבוה מאוד של תמונות בחבילה וזה לפעמים גורם לאנשים להתפתות. חשוב לדעת כי תמונות מרוטשות (אחרי פוטושופ – הוספת צבעים, הסתרת פגמי עור וכיו"ב) הן התמונות המוצלחות והן אלו שישמשו אתכם להעלאה בפייסבוק, למסגור, או להדפסת אלבום אישי, כך שאני ממליצה לא להתפתות למבצעים השונים שמציעים 300 תמונות או כמות ממש גדולה של תמונות, כאשר לרוב רק 10 או מעט מתוכן יהיו מרוטשות ויעברו פוטושופ.  כשאתם בוחרים חבילת צילום חשוב לשים לב על כמה תמונות מרוטשות מתחייב הצלם – כי לרוב הן בלבד יהיו שימושיות עבורכם. חלק מהחבילות שיציעו לכם צלמים יגיעו עם אלבום מודפס. במידה ואתם מוגבלים בתקציב ורוצים לחסוך – עם קצת סבלנות, תוכלו לעצב ולהדפיס את האלבום לבד ולחסוך את ההוצאה הנוספת.

3. עלויות
תופתעו לדעת, אבל כמעט כל הצלמים גובים פחות או יותר את אותם הסכומים. המחיר הגבוה או הנמוך יותר נובע ממשך זמן הצילום וכמות התמונות שיעברו טיפול ופוטושופ על ידי הצלם. צלם טוב תמיד יעדיף למסור ללקוח עבודה מוגמרת ככל שניתן ללא חומרי גלם לא מרוטשים. בד"כ המחירים נעים בין 300 ל700 ₪ בחבילות הכוללות גם תמונות לפני וגם אחרי עיבוד. בין החבילות האלה תנסו לבחור את החבילה עם כמות התמונות המעובדות הגבוהה ביותר, כמובן בהתאם לתקציב שברשותכם.

צילומי הריון4. אביזרים וסטודיו
בד"כ לצלם מקצועי יהיה גם סטודיו ואבזור מתאים. עם זאת, ישנם צלמים המתמחים לדוגמא בצילומי טבע ולא עובדים בסטודיו משלהם. בדקו זאת לפני שאתם סוגרים עסקה עם סטודיו כזה או אחר.

נועה איזנשטט היא צלמת הריון ומשפחה מקצועית. לאתר של נועה

Share This Post
Have your say!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.