שבוע 39 להריון

שבוע 40

שבוע 39

שבוע 39 להריון הגיע. מה קורה בשבוע זה? אצל העובר – העובר כבר מוכן ללידה וכבר כמעט ואין לו מקום להתנועע ברחם. אצלך – הלחץ על שלפוחית השתן ממשיך. מומלץ בשלב זה להתעדכן לגבי מה קורה בבית החולים עד ללידה, ומה קורה בלידה עצמה, וגם כיצד לזהות צירים.

שבוע 39 – איזה חודש זה?

שבוע 39 נמצא בטווח של החודש התשיעי. זהו השבוע הרביעי לחודש התשיעי להריונך. לטבלת חודשי ההריון לפי שבועות

מה קורה לעובר במהלך שבוע 39 להריון?

העובר כבר מוכן ללידה. מרבית העוברים בלידתם שוקלים בין 2.7 ק"ג ל – 3.5 ק"ג. ייתכן שלעובר שלך יש כעת כמות גדולה או קטנה של שיער, או כמעט וכלל לא. אין אפשרות לנבא על פי המראה שלך ושל בן זוגך איזו כמות שיער תהיה ליילוד, ובנוסף תינוקות רבים נולדים עם המון שיער, שזמן קצר לאחר הלידה נושר ומתחלף, כך שאל תיבהלו גם אם התינוק שלכם יוצא לאויר העולם עם כמות מכובדת של שיער. היו סבלניים, ממש אוטוטו אתם נפגשים!

מה קורה איתך במהלך שבוע 39?

הלידה ממש מעבר לפינה ויכולה להתרחש בכל עת. ע"פ מחקרים, הסיכוי ללדת בשבוע 39 להריון עומד על כ – 26%. לעומתו, הסיכוי שתלדי בשבוע הבא, במהלך שבוע 40 להריון עומד על כ – 31%.

הלחץ על שלפוחית השתן ככל הנראה עדיין בשיאו, ואת כבר ודאי סקרנית ונרגשת מאוד לקראת הבאות. בצעי הכנות אחרונות ללידה: הכיני את כל המסמכים הרפואיים שליוו אותך במהלך מעקב ההריון, מומלץ לשים אותם בתוך קלסר ואותו לשים בתוך תיק ללידה. קראי על מה קורה בלידה, ומה קורה בבית החולים עד שמתחילה הלידה בפועל.

מה עובר עלייך בשבוע 39? מוזמנת לשתף אותנו בתגובות לכתבה

מה מומלץ לעשות במהלך שבוע 39 להריון?

המשיכי לשתות מים ולנוח כמה שאת יכולה לקראת הלידה

במידה ויש לך עוד ילדים בבית – ארגני בייביסיטר לזמן בו תשהי בבית החולים

במידה ואת חושבת שזיהית ירידת מים או כל סממן אחר חריג כגון כאבים או דימום – גשי למיון יולדות.

כל הריון מתפתח בצורה אינדיבידואלית. הנאמר מעלה הנו בגדר ממוצע וייתכן כי הנאמר מעלה רלוונטי או אינו רלוונטי אלייך בשבוע ההריון הספציפי. המידע המופיע במאמר מובא לצורך מידע כללי בלבד. המידע מהווה את עמדתו של כותבו ואינו מהווה חוות דעת מקצועית או רפואית. אין המאמר מהווה תחליף לבדיקה רפואית פרטנית או לדעתו של איש מקצוע. האתר (ללדת) או כותב המאמר לא יהיו אחראים לכל תוצאה הנובעת מפרסום תוכן זה.

Share This Post
Have your say!
00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.