עגלת בוגבו בי (bee)

הגענו לחנות היבואן של בוגבו בישראל הממוקמת ברמת השרון ובדקנו את עגלת בוגבו בי (BEE). אז מה אפשר לומר עליה חוץ מזה שלסלבריטאים כמו מרינה קבישר, עודד מנשה ועדן הראל, גוון סטפני ומאט דיימון יש אותה? האם היא פרקטית ומומלצת גם מגיל 0? כמה בוגבו בי עולה והאם יש מהדורות מיוחדות? יצאנו לבדוק עבורכם.

לקניית בוגבו בי דרך אתר אמאזון

מי מייבא את עגלות בוגבו לארץ?

היבואן הרשמי והבלעדי של בוגבו לישראל הוא חברת בוגבו ישראל בבעלותם של ארז אבנר וערבה זאבי. חברת בוגבו ישראל מייבאת לארץ באופן בלעדי גם את מוצרי בייבי ביורן (baby bjorn) ותיקי lassig. חנות היבואן נמצאת ברמת השרון, לשם הגענו על מנת להתרשם מעגלת בוגבו בי.


אמבטיה

עדכון שנת 2015: עגלת בוגבי בי 3 החדשה מגיעה עם אמבטיה (עריסה) בניגוד למהדורת בוגבי בי הישנה המפורטת מטה.

עגלת בוגבו בי מגיעה ללא אמבטיה. התמונה של העגלה הצהובה כאן משמאל היא אינה אמבטיה אלא בוגבו בי רגילה עם שק שינה בתוכה. (זהו אביזר שאפשר לקנות בנפרד מהעגלה). על מנת לתת תחושה בטוחה יותר לתינוק ניתן לשים ריפודית או שק שינה על העגלה (שק שינה רלוונטי בעיקר לחורף).

טיולון

יש והוא המצב היחידי שיש לעגלה. מגיע עד מצב שכיבה של 170 מעלות. ניתן לקפל את העגלה כאשר הטיולון מולבש על העגלה, גם כשהטיולון מולבש עם כיוון הנסיעה וגם כשהוא מולבש נגד.

משקל

7.5 ק"ג. קלה מאוד יחסית לעגלות אחרות.

גובה מקסימלי בכוונון הידית:

1.08 מטר. גובה מינימלי: 90 ס"מ. העגלה מתאימה גם לגבוהים וגם לנמוכים.

רוחב הטיולון

באיזור הראש של התינוק הרוחב הנו 26.5 ס"מ. באיזור המותניים ומטה – 30 ס"מ. למען ההשוואה – בדגם הבוגבו קמיליון רוחב האמבטיה והטיולון הם 34 ס"מ. בוגבו בי צרה יותר מהקמיליון.

נוחות קיפול:

אחד ההיילייטים של העגלה. מתקפלת מאוד בקלות, ניתן לקפל אותה מבלי לשלוף את הטיולון עצמו ממנה. גם כאשר הטיולון מורכב עם הפנים לכיוון הנסיעה וגם כשהוא מורכב נגד כיוון הנסיעה. הקיפול עצמו פשוט למדי.

גודל בגאז': גם פה יש היילייט!

העגלה נכנסת בקלות לכל בגאז' – אפילו לרכבים הקטנים ביותר.

גלגלים

גלגלי סיליקון, לא מוקצפים ולא מנופחים. גלגלי הסיליקון נועדו למען עבירות טובה של העגלה מכיוון שהיא קטנה, הגלגלים מסיליקון עוזרים לה להחזיק משקל רב על אף גודלה הקטן.

יציבות

יציבה מאוד. התיישבתי עליה בעצמי, והמוכר באולם התצוגה הסיע אותנו ברחבי החנות והעגלה עמדה בכך בכבוד. גם המוכר בשלב מסוים התיישב על העגלה (והוא שוקל יותר ממני) והעגלה בהחלט החזיקה מעמד.

בוגבו ביפרקטיות

כן ולא. תלוי מה חשוב לכם. העגלה אכן פרקטית מבחינת הגודל – היא מתקפלת בקלות, נכנסת לכל בגאז', עוברת בכל מסדרון או מעלית, ונוחה לתפעול. עם זאת, אין בה אמבטיה, כלומר, לתינוק אין יכולת תזוזה כי הוא קשור, בניגוד לאמבטיה בה התינוק יכול להתנועע. כמו כן, אין לתינוק אפשרות לשכב על הבטן, וזו בעיה, כי ההמלצה בחודשים הראשונים לחיי התינוק היא להשכיבו כמה שיותר על הבטן בשעות הערות על מנת שיחזק את אזור חגורת הכתפיים והדבר חיוני וחשוב להתפתחותו של התינוק. אמהות רבות מטיילות הרבה עם העגלה בחוץ, והתינוק מבלה הרבה זמן בעגלה. עקב כך, שני האלמנטים הללו בעייתים:חוסר יכולת להשכיב על הבטן וחוסר תזוזה של התינוק. לקניית בוגבו בי דרך אתר אמאזון

סל קניות

סביר. הגישה אליו מעט מוגבלת, אך מושב התינוק מתכוונן קדימה ואחורה, וברגע שמזיזים אותו מעט אחורה, הגישה אל הסל מתאפשרת יותר בקלות.

עיצוב

עגלה יפה ואופנתית. לא סתם סלבריטאים רבים בוחרים בה. לקניית בוגבו בי דרך אתר אמאזון

צבעים

מגיעה בשלל צבעים. ורוד בהיר, ורוד חזק, אדום, ירוק, כחול, צהוב ועוד שלל צבעים.

בוגבו בי דגם כסוףאיזה סלקלים מתלבשים על העגלה?

כל דגמי מקסי קוזי, כל דגמי פג פרגו, כל דגמי CHICCO, כל דגמי GRACO, כל דגמי בי סייף.סייבקס – דגם ATON.

ניתנת לכיבוס?

כן. כל חלקי העגלה ניתנים לכיבוס. יש לכבס ב – 30 מעלות. מומלץ לא להשתמש במייבש.

חסרונות עיקריים:

חוסר יכולת להשכיב את התינוק על הבטן בעגלה, דבר שהוא קריטי להתפתחות התינוק בחודשים הראשונים לחייו. בנוסף, בעגלת בוגבו בי אין אמבטיה ולכן אין אפשרות לתזוזה של התינוק כמו באמבטיה. התינוק חייב להיות קשור בעגלת בוגבו בי ולכן נפגעת יכולת התנועה החופשית שלו שמתאפשרת בעגלות שיש בהן אמבטיה.

יתרונות עיקריים:

עגלה קלה ונוחה לתפעול, חזקה ומעוצבת.

טיפולים במידה ונקנה בחו"ל ובכלל? אחריות?

לא משנה היכן נקנתה העגלה, בין אם בארץ ובין אם בחו"ל, ישנה לעגלה אחריות של שנתיים. הטיפולים עצמם לעגלות מתבצעים במרכז השירות ברמת השרון, אך ניתן למסור את העגלות לתיקון בכל חנות בה נקנתה העגלה. ניתן גם להגיע ישירות למרכז השירות ברמת השרון.

בוגבו BEE צבע כחולכמה עולה?

3,280 ש"ח בארץ. באתר אמזון תוכלו להשיג את העגלה במחיר נמוך הרבה יותר.

האם יש מהדורות מיוחדות?

מהדורת ג'ינס – 100 ש"ח יותר. מהדורת ALLBLACK, כאשר בדי העגלה שחורים וגם השילדה תעלה כ – 200 ש"ח יותר. מהדורה נוספת, היקרה ביותר תעלה כ- 1,000 ש"ח יותר והיא נקראת מהדורת MISSONI (למרינה קבישר יש את הדגם הזה לדוגמא), מעצב על שעיצב דגם מיוחד של בוגבו. (יש אותו גם בקמיליון) – מדובר בעיצוב מיוחד. הגיעו כמויות מוגבלות לארץ וכעת יש חוסר, היבואן מנסה להזמין עוד ממדינות אחרות, מכיוון שבוגבו העולמית כבר לא מייצרת את המהדורה הזו יותר. מהדורה זו מגיעה עם שמיכה באותו עיצוב של העגלה.

עלויות נוספות

במידה והלידה אמורה להתרחש בחורף, הגיוני שתרצו להצטייד בשק שינה לעגלה, גם על מנת לרפד לתינוק את השכיבה בעגלה וגם על מנת להגן עליו. עלות שק השינה: 599 ש"ח. קחו זאת בחשבון.

איפה קונים?

בחנות היבואן, כתובת: רח' הנביאים 55 רמת השרון, טלפון – 03-5407999, או בכל אחת מהחנויות המורשות המופיעות באתר בוגבו ישראל תחת משווקים מורשים.

ניתן גם לקנות במחיר מצוין את עגלת בוגבו בי באתר אמאזון, במידה ויש לכם כתובת מתאימה למשלוח.

שורה תחתונה

עגלה טובה וחזקה, ובנוסף גם מעוצבת ויפה. עם זאת, בעייתית לחודשי התינוק הראשונים. בעינינו העגלה מצוינת החל מגיל 4-5 חודשים (שזה בגיל בו בדר"כ רוב התינוקות עוברים גם ככה לטיולון) ולא מגיל לידה (מכיוון שהתינוק צריך מרחב לזוז ולהתנועע בחודשי החיים הראשונים, לצורך זה קיימות אמבטיות כאשר בבוגבו בי הוא קשור כמו בטיולון ואין לו יכולת תנועה חופשית כמו באמבטיה. בנוסף, תינוק צריך לשכב על הבטן הרבה בחודשי החיים הראשונים לצורך התפתחות תקינה, דבר שאינו מתאפשר בבוגבו בי, אין אפשרות להשכיב את התינוק על הבטן). בכל מקרה, גם אם החלטתם לרכוש את הבוגבו בי עבור תינוק שזה עתה נולד, השתדלו להקל על התינוק עם ריפודית ונסו ליצור סביבה חמימה ובטוחה לתינוק בעגלה, כי תינוק שזה עתה נולד צריך חום ותחושת ביטחון.

Share This Post
Have your say!
00
1 Comment
  1. The answer of an expret. Good to hear from you.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.