כמה עולה מטפלת לתינוק? כמה משלמים למטפלת? });

כמה עולה מטפלת?

4

אם הגעתם לכאן ודאי אתם רוצים לדעת כמה עולה מטפלת. מטפלת יכולה להיות עסק יקר, ויקר מאוד! אם אתם מחפשים מטפלת, ודאי יעניין אתכם לקרוא גם איפה אפשרי למצוא מטפלת, וגם מאוד מאוד חשוב לדעת איך למצוא מטפלת טובה, וגם אחרי שכבר מצאתם, מוזמנים לקרוא איך לוודא שהמטפלת שלכם באמת מתפקדת כמצופה.

אז כמה עולה מטפלת לתינוק?

מטפלת לתינוק זה לא עסק זול, ובצדק. במיוחד מטפלת במשרה מלאה. אם אתם מחפשים מטפלת במשרה מלאה – תחשבו על זה, היא מגיעה לטפל במשרה מלאה בתינוק שלכם, כדי שאתם תוכלו להמשיך בקריירה/בעבודה שלכם במשרה מלאה גם כן. זו העבודה היחידה שהיא תוכל לעשות כי היא במשרה מלאה אצלכם. אז כן, צפו למשהו באיזור ה – 6,000-7,000 ש"ח. מאוד תלוי באיזור המגורים שלכם. איזור גוש דן ייתכן ויהיה יקר יותר, אבל באופן כללי זה יהיה בערך המחיר לתשלום עבור מטפלת במשרה מלאה לתינוק. משרה חלקית זה כבר עניין אחר לגמרי. משרה חלקית לעיתים תשולם לפי שכר שעתי. מאוד מקובל היום לתת שכר שעתי של 45 -50 שקלים למטפלת במשרה חלקית. כנ"ל לגבי בייביסיטר. בייביסיטריות היום לרוב לוקחות בין 40-50 שקלים לשעה – שוב, תלוי באיזור וגם תלוי בגיל. סטודנטיות או חיילות, צעירות ייקחו בין 35-45 ש"ח לשעת בייביסיטר, ואילו מנוסות יותר כ – 50 ש"ח לשעה.

כמה עולה מטפלת לתאומיםכמה עולה מטפלת לתאומים?

מטפלת לתאומים תעלה באיזור 7,000+ יכול גם להגיע ל – 8,000 ש"ח באיזור צפון תל אביב. תחשבו על זה, מטפלת לתאומים צריכה בעצם להיות זמינה כל העת עבור שני תינוקות קטנים למדי, זו משרה מאוד תובענית ולא פשוטה. אתם ודאי יודעים זאת אם אתם הורים לתאומים.לצאת עם שניהם לטיול, להיות זמינה לשניהם כל העת, לשעשע, להאכיל, להרדים, לשחק, לטייל. זו משרה עמוסה. מקובל לעיתים להתחלק במטפלת לשניים, במשותף בין שתי משפחות, ואז בעצם מקבלים מטפלת במשרה מלאה במחיר של משפחתון או מעון. מטפלת לתאומים או מטפלת לשניים לא תעלה פחות מ – 7,000 ש"ח, ובינינו מאוד בצדק.

אז לסיכום, מטפלת טובה לתינוק תעלה לא מעט כסף, אבל זו ההשקעה הכי טובה וחשובה בעולם הזה. התינוק/ות שלכם קטנים וחסרי ישע. הם זקוקים לטיפול הכי מסור והכי טוב שהם יוכלו לקבל. וכן, טיפול שכזה עולה כסף. תשקיעו במטפלת במשכורת, וגם תשקיעו הרבה בבחירת המטפלת הנכונה והמתאימה ביותר.

Share.

4 תגובות

 1. אני אהיה אבא יחידני לתאומים בקרוב. מישהו יודע מה העלות לאופר בחולון?

 2. מאיה שחם on

  זקוקים למטפלת לתינוקכם בביתכם.מטפלת מוסמכת מתפנה לעבודה חדשה מספט' 2018 למשרה מלאה לשנה לפחות.חדרתית.צתאים בכל איזור השרון והסביבה.המלצות ותעודות עפ דרישה.מטפלת שמשקיעה המון.
  אשמח להצעות מתאימות בתנאים טובים.טל 0524898183

 3. נפלתם על הראש ?!!?
  45 50 שקל לשעה ?
  7000 אלף בחודש ?! אז שתי תינוקות 14000? עדיף כבר לכל הקרייריסטיות לעשות הסבת מקצוע.
  לוקחים אצלנו בין 1000-1500 ליום שלם ! (ירושלים)

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.